در آئین گشایش دوره آموزشی برنامه ریزی امور عمرانی و بودجه استان های شرق کشور اعلام شد:

آغاز به کار صندوق وام ضروری دانشگاه فرهنگیان در ایام دهه فجر

مدیرکل پشتیبانی و رفاه دانشگاه فرهنگیان در آئین گشایش دوره آموزشی، کارگاهی برنامه ریزی امورعمرانی و بودجه استان های شرق کشور در پردیس شهید بهشتی مشهد اعلام کرد: همزمان با ایام دهه فجر، صندوق وام ضروری کارکنان  دانشگاه در سراسر کشور کار خود را آغاز می کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی، سیدمهدی میریونسی با بیان این که در ماه های اول، فعالیت های استانی این صندوق به صورت کشوری مدیریت خواهد شد، گفت: انتظار می رود پس از هفت یا هشت ماه فعالیت، مدیریتِ صندوق، مطابق اساسنامه آن به استان ها واگذار شود.

میریونسی افزود: نرم افزار جدیدی نیز برای استفاده از سوئیت های دانشگاه طراحی شده که تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

وی با توضیح این که کلیه کارکنان می توانند با مراجعه به نرم افزار مذکور سوئیت های دانشگاه را رزرو و از آن استفاده نمایند، اظهار کرد: سفر اول کارکنان رایگان می باشد و آنان می توانند در سفرهای بعدی از تخفیف ویژه استفاده کنند.

در ادامه مدیرکل دفتر طرح و برنامه دانشگاه نیز با بیان این که در سال جاری برای دومین بار، دوره آموزشی برنامه ریزی به صورت منطقه ای برگزار می گردد، گفت: سال گذشته این دوره در شهرهای مشهد، قم و شیراز اجرا شد که تجربه بسیار موفقی بود.

دکتر کریم مصلحی ابراز امیدواری کرد: دوره پیش رو نیز همانند گذشته مفید و موفقیت آمیز باشد.

وی خاطر نشان کرد: تلاش فراوانی برای غنی سازی محتوای این دوره آموزشی انجام شده به گونه ای که اکنون پس از هفته ها کار، جزوه های مختلفی برای آموزش فراهم شده است که محتوای آن در طول دوره توسط استادان ارائه خواهد شد.


| شناسه مطلب: 128161

تعداد بازدید: 559 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران