دکتر علی نژاد در بازدید از پردیس امام سجاد (ع) بیرجند عنوان کرد:

خانواده دانشگاه فرهنگیان با حضور مقام معظم رهبری (مدظله العالی) امیدوار تر از پیش به آینده، در مسیر تعلیم و تربیت گام بر میدارد

دکتر علی نژاد معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان  سه شنبه 25 اردیبهشت 97 با حضور در پردیس امام سجاد (ع) بیرجند از امکانات پردیس  بازدید و در جلسه ای با حضور همکاران واحدهای مختلف شرکت کرد.

در این دیدار دکتر علی نژاد در جمع همکاران این پردیس، تاکید کرد: خانواده دانشگاه فرهنگیان پس از دیدار، پرخیر و برکت با مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بیش از پیش امیدوار به آینده در مسیر تعلیم و تربیت گام بر میدارد.

وی با اشاره به لزوم بهره مندی دانشجو معمان از خدمات مشاوره ای و پزشکی افزود: در تلاشیم با همکاری دانشگاه علوم پژشکی این خدمات در دانشگاه فرهنگیان نیز ارائه شود.

معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان ابراز امیدواری کرد: با تدبیر معاونت توسعه منابع مشکل کمبود نیروی انسانی در پردیس های دانشگاه فرهنگیان  مرتفع شود.

بازدید از سراهای دانشجویی به همراه دکتر مهدیزاده سرپرست مدیریت استان و دکتر سلیمانی سرپرست پردیس امام سجاد (ع) و دیدار و گفتگو با دانشجومعلمان در سراهای دانشجویی در خصوص کمبود ها و انتظارات دانشجو معلمان  از دیگر برنامه ها بود.


| شناسه مطلب: 105061

تعداد بازدید: 224 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران