دکتر کچوییان عنوان کرد:

تلاش در راستای تحقق استقرار نظام ارزیابی عملکرد در دانشگاه فرهنگیان

رضا کچوئیان، سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، استقرار نظام ارزیابی عملکرد در دانشگاه را از مهم ترین عوامل تسریع و گسترش گفتمان کیفیت دانست.

در مراسم تودیع و معارفه مدیر پردیس شهید مفتح شهرری که با حضور  اساتید، کارکنان،دانشجومعلمان و مسئولان در سالن اجتماعات این مرکز برگزار شد دکتر کچوئیان سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت، دغدغه اصلی بخش های دانشگاه را ایجاد، استقرار و توسعه و همسرایی کیفیت اعلام و با تاکید بر ضرورت تبدیل کیفیت به گفتمان غالب، تصریح کرد: تغییر نگرش در الگوهای ارتباطی مدیریتی، گذر از هرم ها برای رسیدن به شبکه ها، عبور از سازمان های یادگیرنده و توجه به توسعه سازمان های یاد دهنده برای تحقق مزیت های رقابتی از اهم راهکارها برای رسیدن به کیفیت است.

وی محقق شدن اقدامات ذکر شده را به عنوان ارزشی ترین فعالیت ها در راستای توزیع دانش بر مبنای قدرت در سازمان عنوان و اظهار داشت: اعتماد به زیردستان و تلاش برای توسعه و تعمیق احساس تعلق به سازمان،  تحقق بیش از پیش صداقت و شفافیت در سازمان توسط مدیران و استقرار نظام ارزیابی عملکرد از مهم ترین عوامل تسریع و گسترش گفتمان کیفیت است.

عضو هیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان، جذب 24 هزار نفری دانشجو از طریق کنکور سراسری و 17 هزار نفر مهارت آموزان ماده 28 در کشور طی سال جاری را از جمله گام های بلند دانشگاه فرهنگیان در دوره جدید برشمرد و بر تلاش و کوشش هر چه بیشتر برای بهبود مستمر فعالیت ها و اجرای صحیح و به هنگام برنامه های حاکم بر دانشگاه فرهنگیان تاکید کرد.

سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، اهتمام بیش از پیش در راستای عملیاتی نمودن منویات مقام معظم رهبری، همچنین پایبندی و تلاش برای تحقق اهداف دولت تدبیر و امید، ارتباط تنگاتنگ و صمیمانه با نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای اسلامی شهر، و نمایندگان ولی فقیه در استان و شهرستان، استانداران، فرمانداران، شهرداران و مدیران کل آموزش و پرورش استان ها را لازم و ضروری خواند.

شایان ذکر است در این مراسم ضمن تجلیل از خدمات ارزنده دکتر هادی گیاهپور، دکتر علی بلاغی عهده دار مسئولیت پردیس شهید مفتح شهرری شد.


| شناسه مطلب: 107613

تعداد بازدید: 472 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران