در بازدید سرزده دکتر خاکی از مرکز شهید بهشتی تهران تبیین شد:

ویژگیها و شاخص های دانشگاه فرهنگیان

به گزارش روابط عمومی مرکز شهید بهشتی تهران، عصر سه شنبه بیست و یکم خردادماه، دکتر علی خاکی معاون طرح و برنامه و توسعه منابع دانشگاه فرهنگیان و دکتر پرویز انصاری راد سرپرست مدیریت پردیس های استان تهران و هیات همراه، سرزده از مرکز شهید بهشتی تهران بازدید کردند.

بنابراین گزارش، دکتر خاکی طی بازدیدی 3 ساعته از خوابگاه ها، کلاس ها، آزمایشگاه ها، سالن غذا خوری و دیگر فضاهای آموزشی و اداری، با مسایل، مشکلات و امکانات این مرکز  آشنا شد.

معاون طرح و برنامه و توسعه منابع دانشگاه فرهنگیان بعد از صرف افطاری در کنار دانشجو معلمان، در جلسه ای با حضور مسئولان و نمایندگان دانشجو معلمان و اعضای شورای صنفی مرکز شهید بهشتی حضور یافت.

وی با بیان اینکه دانشجومعلمان، استادان و کارکنان دانشگاه فرهنگیان با سایر دانشگاه ها متفاوت هستند، به بیان برخی ویژگی ها، تفاوت ها و نیز اهمیت ویژه دانشگاه فرهنگیان پرداخت.

شایان ذکر است، در این دیدار لیست امکانات مورد نیاز مرکز شهید بهشتی تهران به معاون طرح و برنامه و توسعه منابع دانشگاه فرهنگیان ارائه شد و مقرر گردید برخی از نیازهای این مرکز از طریق مدیریت استان و برخی دیگز از طریق سازمان رفع شود.


| شناسه مطلب: 107642

تعداد بازدید: 859 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران