در دانشگاه فرهنگیان بوشهر:برگزار شد:

یادواره شهدای مدافع حرم استان و شهدای حادثه تروریستی اهواز

به گزارش دانشگاه فرهنگیان بوشهر؛ یادواره شهدای مدافع حرم استان و شهدای حادثه تروریستی اهواز در سالن آمفی تئاتر پردیس بنت الهدی صدر بوشهر برگزار شد.
در این مراسم معنوی که خانواده شهدای مدافع حرم، جانباز و یکی از مدافعین حرم استان بوشهر حضور داشتند، رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر در گفتگو با روابط عمومی اظهار داشت: برگزاری یادواره های شهدا نقش به سزایی در گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما دارد.
اکبر مولایی گفت: امیدواریم که ما رهروان راستین این عزیزان باشیم و بتوانیم روزبه روز و هر چه بیشتر در مسیر شهدا گام برداریم.
مولایی خاطرنشان ساخت: کاردانشجومعلمان ما در برگزاری یادواره شهدای مدافع حرم استان بوشهر و شهدای مظلوم حادثه تروریستی اهواز شایسته تقدیر است و محور این حرکت ارزنده بسیج دانشجویی پردیس بنت الهدی صدر دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر هستند.
وی تصریح کرد: ما همیشه خود را مدیون رشادت ها و جانبازی های شهیدان و ایثارگران و رزمندگان انقلاب اسلامی ایران می دانیم.
مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر با بیان اینکه هر چه در زمینه فرهنگ شهادت و ایثار و شهدا و جانبازان تلاش و کار کنیم، کم است، ابراز امیدواری کرد: پاسداشت شهدا توسط شما دانشجومعلمان برای آنها در فردای قیامت موجب شفاعت همه ما شود.
حجت الاسلام حاجیانی با گرامیداشت حضور خانواده های شهدای مدافع حرم، جانبازان و رزمندگان مدافع حرم استان بوشهر در این مراسم، افزود: از بسیج خواهران پردیس بنت الهدی صدر دانشگاه فرهگیان استان بوشهر و همه مسئولان دانشگاه برای برگزاری این مراسم تقدیر می کنم.
در بخش دیگری از این مراسم حجت الاسلام ابراهیم تشکری مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران استان بوشهر، با بیان اینکه احترام به شهیدان و پاسداشت آنها و گرامیداشت یاد و خاطره آنها ارتباطی دو سویه است، گفت: همه ما باید در گسترش فرهنگ ایثار و شهادت سهیم باشیم و گرامیداشت یاد شهدای مدافع حرم استان بوشهر و شهدای حادثه تروریستی اهواز از سوی دانشجومعلمان  دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر قابل تقدیر است.
حجت الاسلام تشکری ادامه داد: هر کس به هر شکلی در اخلاق، رفتار و ... احترام و حرمت شهدا را نگه دارد قطعا بدانید که شهدا پاسخ احترام و حرمت او را خواهند داد.  
دراین مراسم یکی از جانبازان مدافع حرم استان بوشهر به بیان رشادت های رزمندگان مدافع حرم پرداخت و در پایان نیز از خانواده شهدای مدافع حرم، جانباز مدافع حرم و یکی از رزمندگان مدافع حرم استان بوشهر تجلیل به عمل آمد.
رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر، مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر، مسئول و جمعی از مسئولان ناحیه بسیج دانشجویی استان بوشهر، سرپرست پردیس بنت الهدی صدر و معاونین پردیس علامه طباطبایی،کارکنان، استادان و دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر در این آئین حضور داشتند.


| شناسه مطلب: 117187

تعداد بازدید: 94 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران