گردهمایی یک روزه روسای پیشین مراکز تربیت معلم استان لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مدیریت امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان لرستان در راستای برگزاری نکوداشت یکصدمین سال تأسیس تربیت معلم در ایران و هفتاد و چهارمین سال آغاز به کار دانشسراها و مراکز تربیت معلم در لرستان، نشست یک روزه ای با حضور روسای پیشین مراکز تربیت معلم و دانشگاه فرهنگیان استان لرستان در محل دفتر مدیریت امور پردیسهای دانشگاه فرهنگیان لرستان برگزار شد.

در این جلسه سرپرست مدیریت امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان لرستان ضمن ابراز خرسندی از حضور روسای اسبق مراکز تربیت معلم استان لرستان در این نشست فاخر و ارزنده با قدردانی از ایشان  تصریح کرد: دانشگاه فرهنگیان هر آنچه افتخارات دارد مرهون ماموریتی به نام تربیت معلم  است، این ماموریت بوده که به دانشگاه هویت بخشیده است.

دکتر علی آقایی جودکی با تجلیل از زحمات روسای پیشین مراکز تربیت معلم استان، اظهار کرد: با قرار گرفتن در آستانه برگزاری نکوداشت تأسیس تربیت معلم در لرستان استفاده از تجربیات، پیشنهادات و راهکارهای شما میتواند در هرچه بهتر برگزار کردن این نکوداشت موثر باشد.

وی افزود: با توجه به ظرفیت های تاریخی و قدمت لرستان در زمینه تعلیم و تربیت و سابقه طولانی دانشسراهای تربیت معلم در استان باید با هماهنگی و وحدت رویه  برای برگزاری هرچه باشکوه تر این مراسم تلاش شود.

در ادامه این جلسه دکتر حسن جعفری نماینده استانی ستاد نکوداشت تربیت معلم گزارشی در رابطه با کارهای انجام شده در زمینه برگزاری نکوداشت تأسیس تربیت معلم در لرستان ارائه کرد.

لازم به ذکر است مراسم نکوداشت هفتادوچهارمین سال تأسیس تربیت معلم لرستان در اول دیماه سال جاری برگزار خواهد شد.


| شناسه مطلب: 122792

تعداد بازدید: 222 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران