در آستانه فرا رسیدن میلاد حضرت علی اکبر (ع):

مراسم گرامیداشت روز جوان در پردیس بنت الهدی صدر اردبیل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان اردبیل، به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر(ع)، برنامه گرامیداشت روز جوان روز دوشنبه27 فروردین ماه با حضور دکتر عبدی سرپرست مدیریت امور پردیس های استان اردبیل، حجت الاسلام زمانی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان اردبیل، دکتر قاسم زاده سرپرست پردیس بنت الهدی صدر و جمعی از کارکنان و دانشجومعلمان برگزار شد.

 

 در ابتدای این برنامه، دکتر عبدی در سخنانی با تبریک میلاد پرخیر و برکت حضرت علی اکبر و روز جوان، با برشمردن ویژگی های جوان موفق به این نکته اشاره کرد که جوان آرمان خواه و زیباپسند باید به دنبال آرمان و هدفش باشد و فرصت ها را غنیمت بشمارد. وی در ادامه با توصیف مبانی جامعه آرمانی افزود که جامعه آرمانی نیاز به جوانانی دارد که نگاهشان به زندگی فردی و اجتماعی همه جانبه باشد و نقش خود را برای تحقق آن جامعه به درستی شناسایی و در ایفای آن کوشا باشند.

دکتر عبدی در سخنان  خود با مخاطب قراردادن دانشجومعلمان گفت ما معلمین باید سعادت­ خود و جامعه را در کلاس درس جستجو کنیم و هیچ مشکل و مسائل جانبی نباید مانع انجام وظیفه خطیر معلمی شود.

 

 در ادامه این برنامه، کارگاه آموزشی «روش های شادزیستن به همراه خنده درمانی»  به همت کانون سبک زندگی ایرانی-اسلامی و با همکاری مؤسسه مردم نهاد پیشگامان زندگی نوین با مدرسی آقای علیزاده برگزار شد.

 در این کارگاه به تببین روش های شاد زیستن و خنده درمانی بصورت عملی و تئوری پرداخته شد.

 

 


| شناسه مطلب: 136600

تعداد بازدید: 216 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران