هجدهمین شورای نشر دانشگاه در پردیس شهید چمران تهران برگزار شد

هجدهمین جلسه شورای نشر دانشگاه فرهنگیان روز سه شنبه 27 فروردین در پردیس شهید چمران با حضور دکتر طاهری نیا معاون پژوهشی و فناوری و اعضای شورا برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر آزادی دبیر شورای نشر و اطلاع رسانی علمی دانشگاه و سرپرست پردیس شهید چمران گزارشی از عملکرد شورای نشر در سال 97 ارائه  و به برخی اقدامات از جمله چاپ 6 عنوان کتاب و زیر چاپ بودن 8 عنوان کتاب دیگر که به نیت 14 معصوم از این 14 جلد رونمایی خواهد شد اشاره کرد.

وی با بیان اینکه این تعداد برابر است با 14 عنوان کتاب چاپ شده در سنوات گذشته، ادامه داد: مجلات هم از 8 عنوان به 16 عنوان افزایش یافته و درجات برخی از آنها هم ارتقا یافته است و 40 عنوان کتاب مربوط به نکوداشت یکصدمین سال تاسیس تربیت معلم در حال چاپ است که در مراسم نکوداشت رونمایی خواهد شد.

در ادامه دکتر طاهری نیا معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه فرهنگیان بر تشکیل منظم جلسات بر مبنای تقویم اجرایی تدوین شده در سال جدید، اطلاع رسانی هدف مند و مطلوب که هم حق است و هم وظیفه، ارائه تصویر اقدامات در یک نگاه، استفاده حداکثری از ظرفیت شوراء به ویژه  کار گروه های 19 گانه دانشگاه فرهنگیان و پیگیری ارتقای سایر مجلات دانشگاه تاکید کرد.

در پایان دکتر طاهری نیا به اتفاق اعضاء شورای نشر و شورای پژوهش از مجموعه پردیس شهید چمران: کلاسها، مجموعه ورزشی ،اتاق  اعضای هیات علمی و کارکنان ، کتابخانه و سایت بازدید کرد.


| شناسه مطلب: 136771

تعداد بازدید: 359 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران