برگزاری همایش علمی نظریه علم اسلامی و کاربست آن در نظام آموزش و پرورش با همکاری دانشگاه فرهنگیان استان قم

همایش علمی نظریه علم اسلامی و کاربست آن در نظام آموزش و پرورش به همت پژوهشکده فلسفه و کلام اسلامی با همکاری سازمان برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش و دانشگاه فرهنگیان استان قم و دیگر مراکز علمی معتبر در سالن مرکز همایش های غدیر دفتر تبلیغات اسلامی قم با پیام حضرت آیت الله جوادی آملی در روز پنجشنبه صبح و عصر برگزار گردید.

این همایش فاخر علمی با سخنان حجت الاسلام و المسلمین واعظی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم شروع شد، سپس دکتر علی پور دبیر همایش به فلسفه برگزاری این رویداد علمی پرداخت و از همراهی دانشگاه فرهنگیان بصورت ویژه تقدیر و تشکر نمودو آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه کشور، حجت الاسلام و السلمین دکتر ذوعلم معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش، دکتر گلشنی از دیگر سخنرانان این همایش بود و از سیزده اثر در حوزه علوم دینی رونمایی گردید.

بخش دوم همایش  ارائه مقالات: در چهار پنل دیده شده بود که حضور محمدپور سرپرست پردیس های استان قم در پنل نظریه های تربیتی و خوش گفتار مقدم در پنل نظریه های برنامه ریزی درسی برگزار گردید.

در مراسم اختتامیه، حجت الاسلام والمسلمین دکتر لک زایی رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و حجت الاسلام و المسلمین دکتر پارسانیا به تشریح اهداف همایش پرداختند.

در پایان محمدپور سرپرست مدیریت امور پردیس های استان قم ضمن تشکر از برگزارکنندگان، گزارش مقالات ارائه شده در پنل نظریه های تربیتی را ارائه نمود و لازم به ذکر دانست با توجه به ارتباط موضوعی و مفهومی همایش با دانشگاه فرهنگیان حضور فعال دانشجو معلمان و اساتید دانشگاه فرهنگیان استان را در این همایش محسوس دانست.


نظرات کاربران