کارگروه ویژه درمعاونت آموزش برای تبدیل وضعیت اعضاء محترم هیات علمی تطبیقی

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی:

تشکیل کارگروه ویژه درمعاونت آموزش برای تبدیل وضعیت اعضاء محترم هیات علمی تطبیقی

 

 دکتر روشندل معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی درجلسه شورای مدیران معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان، با اشاره به برگزاری دهه ی سر آمدی آموزش و روز کارورزی گفت: خداوند متعال را از بابت توفیق در برگزاری این مراسم که با همت همکاران ارجمندم در سراسر کشور انجام شد شاکرم.

وی بازدید صورت گرفته توسط ریاست محترم دانشگاه در دهه ی سر آمدی آموزش و روز کارورزی از مدرسه ابتدایی شهید زیوری منطقه 2 آموزش وپرورش شهر تهران، را نشانه اهمیت کارورزی در تربیت معلم دانست و خاطر نشان کرد: از تلاش های خالصانه تمامی مدیران و معلمان راهنمای کارورزی در مدارس مجری طرح کارورزی قدردانی می نماییم.

معاون آموزشی دانشگاه گفت: بزرگترین افتخار ما این است که شغل ما، شغل انبیا است. وی با تاکید بر تلاش همه جانبه برای تبدیل وضعیت اعضاء محترم هیات علمی تطبیقی دانشگاه، از تشکیل کارگروه ویژه در معاونت آموزش برای به سر انجام رساندن این امر مهم در آینده نزدیک خبر داد.

دکتر روشندل با بیان جذب و پذیرش دانشجو معلم و مهارت آموز در سال جاری گفت: در راستای استقبال شایسته از این عزیزان ،معاونت آموزش با استفاده از تجربه سال قبل برنامه ریزی مناسب را انجام می دهد.وی تمهید مقدمات لازم جهت اجرای آموزش ضمن خدمت معلمان توسط دانشگاه فرهنگیان،آموزش 60 واحد دروس موضوعی دانشجو معلمان به صورت مجازی، ایجاد مدارس وابسته کارورزی، جذب 400 عضو هیات علمی مصوب هیات امناء محترم و تدوین نقشه توسعه آموزش دانشگاه را از جمله برنامه های مهم معاونت آموزش در سال 1398 عنوان نمود.

در ابتدای این جلسه دکتر رحیمی مدیر بهسازی منابع انسانی دانشگاه گزارشی از چگونگی برگزاری دهه ی سر آمدی آموزش دانشگاه ارایه داد وخاطر نشان کرد: برگزاری 31 مراسم در استان، 31 نشست هم اندیشی استانی برای ارتقای سطح آموزش، برگزاری 31 دوره مجازی آموزش اساتید، 31 دوره طرح کارورزی،31نشست نومعلمان دانشگاه بدون حصار برای بازدید دانش آموزان مقطع متوسطه  از تربیت معلم و تجلیل از اعضای هیئت علمی نمونه در این دهه انجام شد. 

در ادامه مشاوران و مدیران حوزه ضمن تبادل نظر در خصوص دستورات جلسه،گزارشی از برنامه ها واقدامات حوزه خود را بیان داشتند. 

 

 

 

 


نظرات کاربران