مدیرکل برنامه ریزی، خدمات و رفاه دانشجویی در بازدید از فرایند انتخابات شوراهای صنفی در استان قم:

ارتباط نزدیک تر اعضای شورای صنفی با دانشجویان و هماهنگی و تعامل با مسئولین در پیگیری و رفع دغدغه ها و خواسته های رفاهی و صنفی

مدیرکل برنامه ریزی، خدمات و رفاه دانشجویی آقای آقاخانی در بازدید از فرایند انتخابات شوراهای صنفی در استان قم ابتدا ضم تشکر از سرپرست مدیریت امور پردیس های استان قم آقای محمدپور  و همکاران با بیان اینکه در این ماه ضیافت الهی باید بهره مند گردید تصریح کرد: به منظور بستر سازی جهت افزایش مشارکت دانشجویان در برنامه های امور صنفی و رفاهی خود و با توجه به آئین نامه شورای صنفی دانشجویان دانشگاه برنامه ریزی جهت برگزاری هر چه بهتر این انتخابات در ماه مبارک رمضان انجام شد.

وی افزود: انتظار است اعضای جدید شوراهای صنفی با ارتباط نزدیک تر با دانشجویان و هماهنگی و تعامل با مسئولین در پیگیری و رفع دغدغه ها و خواسته های رفاهی و صنفی دانشجویان بیش از پیش فعال و تاثیر گذار باشند.

آقای آقاخانی با بیا ن اینکه در پردیس حضرت معصومه قم  غذا به صورت دو منویی و به صورت سلف سرویس توزیع می گردد ابراز خرسندی کرد و از همکاران استان و اعضا شوراهای صنفی تشکر نمود.

وی ادامه داد: عزیزانی که امروز دبیر و اعضای شورای صنفی می شوند باید بدانند مطالبه گری با مطالعه باشد و اگر مطالبه گری بدون مطالعه باشد به بیراهه خواهد رفت. وی از دانشجومعلمان خواست اساسنامه دانشگاه فرهنگیان را مطالعه کنند و راهبرد دانشگاه را بدانند.

همچنین محمد پور سرپرست مدیریت امور پردیس های استان با توجه به حلول ماه مبارک رمضان با الهام از آیات الهی به فضائل معنوی این ماه پرداخت و گفت: با روزه در گفتار و زبان و در کردار و عمل می توان آمادگی خود را جهت بهره مندی از این ماه پر فضیلت و لیالی پیش روی قدر را فراهم کنیم.

سپس ایشان نقش دانشجو معلمان در انتخاب شورای صنفی را نقش ممتاز و تاثیرگذار بر شمرد و حضور دانشجومعلمان منتخب و اعضای شورای صنفی در تصمیم گیری پردیس ها را به عنوان حامی و همراه مسئولین پردیس بر شمرد و اضافه نمود در خیلی از طرح های خلاقانه حوزه رفاهی، نقش این دانشجومعلمان مشهود بوده است.

در پایان مراسم از اعضای شورای صنفی سال گذشته و فعالان حوزه دانشجویی و سرای دانشجویی با اهداء لوح تقدیر، تشکر گردید.


| شناسه مطلب: 140077

تعداد بازدید: 113 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران