صبح امروز صورت گرفت:

بازدید از قرنطینه سئوالات آزمون جامع قبل از ارسال به مراکز برگزارکننده در سطح کشور

مسئولان دانشگاه فرهنگیان، قبل از ارسال سوالات از محل قرنطینه آزمون سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان به مراکز مجری و برگزار کننده آزمون، از این مکان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، براساس اعلام معاونت نظارت و ارزیابی و تضمین کیفیت، سوالات در 23 رشته و در قالب 42 رشته - ورودی با 70 نوع دفترچه متفاوت در قرنطینه قرار دارد. سوالات در کیسه های برزنت و در 6 لایه حفاظتی بسته بندی و آماده ارسال به مخزن های امنیتی حوزه های برگزاری آزمون در 31 استان کشور است.

قبل از ارسال سوالات از محل قرنطینه آزمون سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان به مراکز مجری و برگزار کننده آزمون، سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت، مدیر کل نظارت، ارزیابی و تعالی سازمانی، مدیر کل خدمات آموزشی، سرپرست معاونت اداره کل پشتیبانی و رفاه کارکنان، رئیس گروه سنجش معاونت نظارت، کارشناس مسئول سنجش،  و جمعی از مسئولان حفاظت آزمون از این مکان بازدید کردند.

در این بازدید دکتر کچوئیان، سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت، با تشکر از زحمات 8 ماهه عوامل دست اندرکار آزمون جامع ابراز خرسندی کرد: در کنار تلاش شبانه روزی همه همکاران و عوامل اجرایی، با تکریم همه مهارت آموزان حاضر در آزمون، شاهد محیطی امن و  توام با نظم و آرامش در حوزه های برگزار کننده آزمون باشیم.

وی افزود: بدون تردید برگزاری آزمون جامع با حضور بیش از 15 هزار مهارت آموز، وظیفه ای خطیر و کاری بسیار حساس است که نیازمند برنامه ریزی و تلاش بسیار تا پایان آزمون و اعلام نتایج است.

استاد دانشگاه در ادامه گفت: اکنون آزمون جامع به یک برند برای دانشگاه فرهنگیان تبدیل شده و گام هایی اساسی برای استقرار استانداردسازی خدمات در حوزه آزمون های دانشگاه فرهنگیان برداشته شده است.

دکتر کچوئیان، همچنین تشکیل کانون ارزیابی در تکمیل این خدمت را جزء اقدامات آتی مرکز سنجش معاونت نظارت اعلام کرد.

این مقام مسئول، در ادامه از پایان اعزام هوایی ناظران به استان های متفاوت قبل از ساعت 16 امروز خبر داد و گفت: با استقرار ناظران در مراکز استان های مجری آزمون، بلافاصله شاهد برپایی جلسات هماهنگی مجدد برای برگزاری هر چه بهتر آزمون جامع در سطح کشور خواهیم بود.

دکتر کچوئیان، با قدردانی از همراهی و کمک سرپرست وزارت آموزش و پرورش، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت متبوع، رئیس دانشگاه فرهنگیان و سایر بخش های این دانشگاه مشتمل بر حوزه ریاست، معاونت توسعه و پشتیبانی، هوشمندسازی، روابط عمومی، حراست، آموزش، پژوهش، دانشجویی، فرهنگی و سایر کارکنان ابراز امیدواری کرد: با مساعی و اهتمام همه دست اندرکاران برگزاری آزمون در ستاد و صف و همکاری خوب مهارت آموزان، شاهد رویشی جدید در این دانشگاه و نهاد ارزشمند تعلیم و تربیت کشور باشیم.

 


| شناسه مطلب: 147928

تعداد بازدید: 363 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران