سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان:

صبح جمعه آزمون جامع مهارت آموزان ماده 28 برگزار شد

 دبیر ستاد ارزشیابی صلاحیت های حرفه ای مهارت آموزان، از حوزه های برگزار کننده آزمون شهر تهران در مراکز شهید شرافت و شهدای مکه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، دکتر رضا کچوئیان سرپرست معاونت نظارت ارزیابی و تضمین کیفیت و دبیر ستاد ارزشیابی صلاحیت های حرفه ای مهارت آموزان، در بازدید از حوزه های برگزار کننده آزمون شهر تهران در مراکز شهید شرافت خواهران و شهدای مکه برادران، ضمن بررسی کمیت و کیفیت برگزاری آزمون در این دو حوزه امتحانی، به گفت و گو با مسئولان برگزار کننده آزمون پرداخت.

وی، نظم، هماهنگی و آرامش حاکم بر این آزمون را نشان از برنامه ریزی صحیح دست اندرکاران و برگزار کنندگان آزمون دانست.
این مقام مسئول، تلاش و کوشش مرکز سنجش معاونت نظارت در راستای برگزاری این آزمون را ستودنی خواند و گفت: طی 8 ماه تلاش بی وقفه، خستگی و کمبودهای موجود نتوانست از انگیزه بالای همکاران ما کم کند.
عضو هیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان، هدف از برگزاری این آزمون را تلاش برای ارتقاء کیفیت عملکرد آموزشی دانست و افزود: سیاست گذاری و عمل گرایی دانشگاه فرهنگیان در راستای تحقق اهداف و رسالت خود در این فرایند کاملا مشهود و نمایان است.
 دبیر ستاد ارزشیابی صلاحیت های حرفه ای مهارت آموزان، امنیت قرنطینه سئوالات در سطح کشور را تایید و بر کنترل حوزه های برگزار کننده آزمون در 31 استان کشور تاکید کرد و گفت: از آغاز فرایند آزمون جامع در ساعات اولیه بامداد امروز و پس از برگزاری آخرین جلسه هماهنگی مراقبان، رابطان و مسئولان حوزه های امتحانی با ناظر سازمان مرکزی، سوالات از پاسخنامه ها تفکیک و هماهنگی های نهایی با رابطان برای توزیع دفترچه ها و فرم های تطبیق انجام شد.
وی، تعداد شرکت کنندگان در آزمون جامع امسال را 15 هزار و 539  نفر اعلام و اظهار کرد: از این تعداد جمعیت، یک هزار و سیصد و چهل و دو نفر مهارت آموز دختر و پسر در مراکز شهید شرافت و شهدای مکه در آزمون شرکت کردند.
گفتنی است: تنی چند از مهارت آموزان نیز در گفت و گو با سرپرست معاونت نظارت ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه، با بیان نظرات خود در خصوص سوالات آزمون جامع امسال، آرامش، امنیت، نظارت و دقت حاکم بر دو حوزه برگزاری آزمون را مطلوب توصیف کردند.
دبیر ستاد ارزشیابی صلاحیت های حرفه ای مهارت آموزان، با اشاره به گزارش های دریافتی از حوزه های برگزار کننده آزمون جامع در مراکز استان ها، تصریح کرد: این آزمون با برخورداری از کمترین نقص در بالاترین درجه امنیت و آرامش برگزار شد.
در پایان دکترکچوئیان، از همکاران، دست اندرکاران و برگزارکنندگان آزمون در سراسر کشور قدردانی و ابراز امیدواری کرد: با برگزاری این آزمون شاهد رشد صلاحیت های حرفه ای معلمان در نظام آموزشی و پرورشی کشور باشیم.
شایان ذکر است: در این بازدید انصاری راد، سرپرست معاونت دانشجویی دانشگاه فرهنگیان نیز حضور داشت.


| شناسه مطلب: 148020

تعداد بازدید: 4730 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران