به منظور آشنایی با مشکلات و تنگناهای استان ها برای بازگشایی مطلوب در مهر ماه 98:

بازدید معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان از مرکز امام خمینی (ره) شهر سلماس آذربایجان غربی

 روشندل معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان به همراه میر یونسی مدیر کل پشتیبانی و رفاه سازمان مرکزی دانشگاه در بازدید از پردیس های شمال غرب کشور که به منظور آشنایی نزدیک با مشکلات و تنگناهای استان ها برای بازگشایی مطلوب در مهر ماه سال جاری صورت گرفت از فضاهای آموزشی،  فرهنگی، ورزشی و سراهای دانشجویی مرکز امام خمینی (ره) سلماس بازدید کرد.

   دکتر روشندل در نشست تخصصی با سرپرستان و معاونان پردیس ها و مراکز استان ضمن تشریح سیاست ها و خط مشی های هیئت رئیسه دانشگاه ، مهر 98 را نقطه عطفی در فعالیت های دانشگاه به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز آموزش و پرورش توصیف کرد.

وی با اشاره به جذب حداکثری دانشجو در سال های اخیر که پس از یک دوره رخوت در جذب دانشجو صورت می گیرد،  بعنوان نقطه درخشانی در کارنامه مدیریت کلان دانشگاه در 2 سال اخیر یاد کرد.

در ادامه میر یونسی اظهار کرد: رفع برخی مشکلات پردیس ها نیاز به هماهنگی های استانی دارد و برخی نیز اتخاذ تدابیر لازم از ستاد را می طلبد.

 دکتر محمودلو مدیر استانی دانشگاه فرهنگیان نیز با اشاره به جایگاه استان آذربایجان غربی به عنوان چهارمین استان در نرخ جذب دانشجو و مهارت آموز، بر لزوم حمایت و پشتیبانی حوزه ستادی دانشگاه تاکید و تصریح کرد: در صورت تامین منابع مالی کافی، با تدابیر اتخاذ شده مشکل خاصی در مهر ماه نخواهیم داشت .

وی یادآور شد بهره گیری از پتانسیل منطقه ای و شهرستانی، تقویت ارتباطات برون سازمانی و جذب کمک های خیرین را برای شروع مهری پر نشاط و مطلوب در دستور کار قرار داده ایم.


| شناسه مطلب: 148037

تعداد بازدید: 326 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران