آزمون جامع (اصلح) مهارت آموزان ماده 28 در پردیس شهید باهنر همدان برگزار شد

همزمان با سراسر کشور آزمون جامع مهارت آموزان ماده 28 با حضور مسئولان استانی و نمایندگان سازمان مرکزی و با شرکت 227 نفر از مهارت آموزان، روز جمعه یکم شهریورماه 1398 در کمال صحت و آرامش در محل پردیس شهید باهنر همدان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان همدان، برگزاری این آزمون در دو بخش چندگزینه ای و عملکردی  از ساعت 9 صبح تا 30: 12 به طول انجامید. دکتر عظیمی مدیرکل برنامه ریزی فرهنگی سازمان مرکزی که به عنوان نماینده سازمان بر نحوه برگزاری و شرایط موجود نظارت می­ کرد؛ ضمن ابلاغ سلام دکتر خنیفر ریاست دانشگاه، تعهد، حساسیت و پیگیری عوامل و مسئولان استان همدان را ستود و افزود: از اینکه در یک روز تعطیل با اشتیاق و علاقه جهت برگزاری یک آزمون مهم در محل کار خود حاضر شده و به بهترین حالت ممکن در حال انجام وظیفه هستید؛ کمال تشکر و امتنان را دارم.

وی برگزاری مطلوب این آزمون را بسیار مهم توصیف کرد و یادآور شد: هدف از برگزاری این آزمون تمکین از قانون و غربال لازم جهت ورود افراد شایسته به بدنه تعلیم و تربیت است.

دکتر عظیمی در جلسه ای که قبل از برگزاری با عوامل داشت؛ عنوان کرد: در نظام نامه فرهنگی دانشگاه، یک دانشجو معلم باید هشت مهارت را فرا بگیرد و در آینده به کار ببندد تا جامعه فرهنگی نقش بیشتری در کاهش نابسامانی های اجتماعی داشته باشد.

کاشی معاون هماهنگی مدیریت امور پردیس های استان همدان نیز، گزارشی از اقدامات و برنامه های انجام شده جهت ایجاد شرایط مناسب برای برگزاری این آزمون ارائه داد و افزود: به لطف خدا و با تکیه بر تجربه همکاران و بهره مندی از تمام امکانات، شاهد برگزاری آزمونی خوب در استان همدان خواهیم بود.


نظرات کاربران