در حال بارگذاری ...

آزمون جامع (اصلح) مهارت آموزان ماده 28 در پردیس شهید باهنر همدان برگزار شد

همزمان با سراسر کشور آزمون جامع مهارت آموزان ماده 28 با حضور مسئولان استانی و نمایندگان سازمان مرکزی و با شرکت 227 نفر از مهارت آموزان، روز جمعه یکم شهریورماه 1398 در کمال صحت و آرامش در محل پردیس شهید باهنر همدان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان همدان، برگزاری این آزمون در دو بخش چندگزینه ای و عملکردی  از ساعت 9 صبح تا 30: 12 به طول انجامید. دکتر عظیمی مدیرکل برنامه ریزی فرهنگی سازمان مرکزی که به عنوان نماینده سازمان بر نحوه برگزاری و شرایط موجود نظارت می­ کرد؛ ضمن ابلاغ سلام دکتر خنیفر ریاست دانشگاه، تعهد، حساسیت و پیگیری عوامل و مسئولان استان همدان را ستود و افزود: از اینکه در یک روز تعطیل با اشتیاق و علاقه جهت برگزاری یک آزمون مهم در محل کار خود حاضر شده و به بهترین حالت ممکن در حال انجام وظیفه هستید؛ کمال تشکر و امتنان را دارم.

وی برگزاری مطلوب این آزمون را بسیار مهم توصیف کرد و یادآور شد: هدف از برگزاری این آزمون تمکین از قانون و غربال لازم جهت ورود افراد شایسته به بدنه تعلیم و تربیت است.

دکتر عظیمی در جلسه ای که قبل از برگزاری با عوامل داشت؛ عنوان کرد: در نظام نامه فرهنگی دانشگاه، یک دانشجو معلم باید هشت مهارت را فرا بگیرد و در آینده به کار ببندد تا جامعه فرهنگی نقش بیشتری در کاهش نابسامانی های اجتماعی داشته باشد.

کاشی معاون هماهنگی مدیریت امور پردیس های استان همدان نیز، گزارشی از اقدامات و برنامه های انجام شده جهت ایجاد شرایط مناسب برای برگزاری این آزمون ارائه داد و افزود: به لطف خدا و با تکیه بر تجربه همکاران و بهره مندی از تمام امکانات، شاهد برگزاری آزمونی خوب در استان همدان خواهیم بود.


| شناسه مطلب: 148127

تعداد بازدید: 233 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران