برگزاری آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر، آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ ورودی ۹۶، ۹۷ و جاماندگان ورودی ۹۵ همزمان با سراسر کشور در سالن ورزشی پردیس بنت الهدی دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر برگزار شد.
این آزمون با حضور آقای زمانی نماینده سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان کشور پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم توسط یکی از مهارت آموزان از ساعت ۹ صبح آغاز و ۱۲.۳۰ پایان یافت.
رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر در حین برگزاری این آزمون در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر اظهار داشت: ۳۸۰ نفر مهارت آموز آقا و خانم در ۲۲ رشته در این آزمون شرکت دارند.
دکتر اکبر مولایی گفت: برگزاری این آزمون پس از دوره یکساله مهارت آموزان در دانشگاه فرهنگیان انجام می شود و مهارت آموزان پس از موفقیت جذب آموزش و پرورش شده و از مهرماه سال جاری فعالیت خود را رسما آغاز خواهند کرد.
مولایی تصریح کرد: در برگزاری این آزمون تمام تلاش خود را به کار بستیم تا شرایط مناسب و خوبی را برای مهارت آموزان فراهم کنیم و جا دارد تا از تلاش های بسیار همکارانم در پردیس های بنت الهدی صدر و علامه طباطبایی این دانشگاه برای برگزاری هر چه بهتر این آزمون تقدیر کنم.
گفتنی است که مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر نیز با حضور در سالن محل آزمون ضمن بازدید از فرآیند برگزاری آزمون با تنی چند از مهارت آموزان گفتگو کرد و آرزوی موفقیت در این آزمون برای آنها داشت؛ همچنین در این آزمون سرپرست پردیس بنت الهدی صدر و معاونین توسعه منابع و امور دانشجویی پردیس های بنت الهدی صدر و علامه طباطبایی بوشهر در محل برگزاری آزمون از آغاز تا پایان حضور داشتند.


| شناسه مطلب: 148192

تعداد بازدید: 244 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران