سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان خبر داد:

شنبه 20 مهر ماه سال جاری زمان برگزاری آزمون خودخوان محتوای آواچه های سال 1397

سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان از برگزاری آزمون خودخوان محتوای آواچه های سال 97 خبر داد و گفت: این آزمون همچون سال های قبل از ساعت 10 صبح لغایت 12 ظهر روز شنبه 20 مهر ماه سال جاری برای کلیه کارکنان، همچون سال های قبل به طور همزمان در پردیس ها و مراکز استانی دانشگاه فرهنگیان برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان بر اساس اعلام  معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، کچوئیان از توسعه و بالندگی به عنوان فعالیتی برنامه ریزی شده در راستای تغییر و تحول سازمانی یاد و یاری رساندن به کارکنان سازمان به منظور تسریع در انجام صحیح امور را از جمله اهداف اصلی مدیریت بالندگی برشمرد و گفت: بالندگی سازمانی، گامی مهم برای پیشرفت سازمان به شمار می رود.

کچوئیان، با معرفی سازمان به عنوان یک نظام اجتماعی، توجه بنیادی بالندگی سازمانی نسبت به جنبه های انسانی را ضروری خواند و افزود: بالندگی سازمانی با به همراه داشتن تحول و توسعه نگرش، دانش و مهارت منجر به چابک سازی سازمان خواهد شد.

عضو هیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان، با اشاره به فعالیت مدیریت بالندگی این معاونت، تلاش و کوشش این مدیریت در سطح دانشگاه فرهنگیان را برنامه ریزی شده اعلام و تصریح کرد: این فعالیت با بهره گیری از دانش و علوم رفتاری در سطح پردیس ها و مراکز سراسر کشور کارگردانی شده است.

این مقام مسئول، اهمیت دادن به پرورش و نیرومند سازی کارکنان را از دیگر اهداف اصلی  دانشگاه ذکر و تصریح کرد: تلاش مدیریت بالندگی بر این است علاوه بر شرکت دادن افراد در فعالیت های جمعی، با صرف کمترین هزینه و با پرورش و بالنده کردن و رساندن هر یک از اعضاء و کارکنان خود به درجه ای از توان و تشخیص، بیشترین سودآوری را عاید سازمان کند.

کچوئیان، در ادامه توانمندسازی نیروی انسانی در راستای اهداف سند تحول بنیادین و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را اهرمی مهم به منظور دگرگونی سازمان دانست و افزود: اقدام مدیریت بالندگی دانشگاه فرهنگیان، با طراحی و انتشار پادکست های صوتی، نقشی کلیدی در توسعه مهارت های فردی و سازمانی و کاربرد ابتکار و نوآوری در سیستم آموزشی و یادگیری داشته است.

استاد دانشگاه،  از پایان سومین دوره تولید پادکست های آموزشی مدیریت بالندگی این معاونت خبر داد و گفت: چهارده پادکست صوتی منتشر شده در پورتال اصلی دانشگاه با موضوعات متنوعی چون عزت نفس، فرسودگی، تعادل کار و زندگی، خلاقیت در محیط کار، معمای انگیزش و تعهد سازمانی، توجه و تمرکز مدیریت بالندگی دانشگاه برای تحول در نگرش، رفتار و کارکرد افراد درون سازمان بوده است.

کچوئیان، با اشاره به برگزاری آزمون خودخوان محتوای آواچه های سال 1397 تصریح کرد: این آزمون از ساعت 10 صبح لغایت 12 ظهر روز شنبه 20 مهر ماه سال جاری همچون سال های قبل به طور همزمان در پردیس ها و مراکز استانی دانشگاه فرهنگیان برگزار خواهد شد.

وی، از کارکنان دانشگاه خواست از روز شنبه 13 مهر ماه با مراجعه به سامانه جامع بالندگی اقدام به ثبت نام برای شرکت در آزمون نمایند.

کچوئیان، سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، روز پنج شنبه 18 مهر ماه را زمان پایان ثبت نام آزمون خودخوان محتوای آواچه های سال 97 اعلام کرد.

 

 

 

 

 


| شناسه مطلب: 150512

تعداد بازدید: | آخرین بازدید:
نظرات کاربران