دکتر خنیفر در جلسه هماهنگی برگزاری گردهمایی مدیران ارشد دانشگاه:

لزوم مستند سازی و ضرورت ارائه گزارش اقدامات و نتایج 

جلسه هماهنگی برگزاری نخستین گردهمایی مشترک مدیران ارشد ستادی و استانی دانشگاه فرهنگیان با حضور دکتر خنیفر رییس  و مدیران کل دانشگاه فرهنگیان به منظور هم اندیشی در اجرای بهینه گردهمایی و دریافت پیشنهادات و نظرات مدیران در این خصوص برگزار شد.

 در این جلسه دکتر خنیفر با اشاره بر لزوم بیان انتظارات و نکات پر اهمیت حوزه های مختلف دانشگاه برای سال تحصیلی پیش رو و استقبال از نو دانشجومعلمان، بر ارائه گزارش پیرامون اقدامات انجام شده و برنامه های آتی تاکید کرد.

وی با بیان اینکه تقدیر و تکریم به جا می تواند منشاء خیرات و برکات بسیاری برای دانشگاه باشد، خاطر نشان کرد: باید به محل کار و دانشگاهی که در آن خدمت می کنیم حساس باشیم، محل کارمان عزت، حیثیت و شرف ماست.  

دکتر خنیفر با اشاره بر لزوم رصد تجارب موفق سایر دانشگاه ها و در صورت نیاز اقتباس از آنان، گفت: تقویت نظام پیشنهادات و مستند سازی برنامه ها از دیگر مواردی است که باید به انها توجه کرد.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره بر لزوم مسئولیت پذیری کارکنان و مدیران بر انجام وظایف با حساسیت و به موقع تاکید و اظهار کرد: تکریم ارباب رجوع باید همواره مورد تاکیدمان باشد، می توان حتی اگر کاری امکان انجام نداشت مراجع را راضی برگرداند و می توان کار را انجام داد و ناراضی برود باید در نحوه برخورد توجه داشته باشیم.

رییس دانشگاه فرهنگیان در ادامه بر لزوم پاسخ به نامه ها و نیز تهیه بروشور اطلاعات مورد نیاز مدیران و دانشجومعلمان به صورت دقیق و موجز  تاکید کرد.

 شایان ذکر است در این جلسه مدیران استانی با بیان پیشنهادات و نظرات خود در راستای غنای گردهمایی مدیران ارشد از جمله نحوه ارائه پنل ها، کاربردی و آموزشی بودن گردهمایی، لزوم دریافت بازخورد از استان ها و بیان مشکلات و چالش ها از سوی آنان، ابهام زدایی و تشریح برنامه ها و سیاست ها از سوی مدیران و ... پرداختند.


| شناسه مطلب: 150635

تعداد بازدید: | آخرین بازدید:
نظرات کاربران