در سالن اجتماعات پردیس شهید مدرس برگزار شد ؛

نشست صمیمی دکتر دلقندی و شکیبا با اساتید و کارکنان دانشگاه فرهنگیان کردستان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان استان کردستان؛ نشست صمیمی دکتر دلقندی مشاور اجرایی معاونت توسعه مدیریت و منابع و شکیبا مدیرکل نظارت و ارزیابی دانشگاه فرهنگیان با حضور دکتر معروفی رییس دانشگاه فرهنگیان استان کردستان، حجت الاسلام و المسلمین منادی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه فرهنگیان کردستان، دکتر شعله ظهیری سرپرست پردیس بنت الهدی صدر، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه فرهنگیان کردستان، چهار شنبه 27 شهریور ماه 1398 در سالن جلسات پردیس شهید مدرس سنندج برگزار گردید. 

در ابتدای این نشست دکتر معروفی ضمن خیرمقدم به اعضای حاضر و تسلیت ایام ماه محرم گفت؛با توجه به درخواست های دانشگاه فرهنگیان کردستان از سازمان مرکزی در خصوص بازدید از پردیس های این دانشگاه و بررسی پیشنهاد جابجای بخش آموزش پردیس بنت الهدی صدر در خدمت مهمانان عزیز هستیم.

در ادامه دکتر دلقندی مشاور اجرایی معاون توسعه مدیریت و منابع ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع همکاران دانشگاه فرهنگیان کردستان عنوان داشت؛ دانشگاه فرهنگیان با 98 مرکز و پردیس در کل کشور که در حال افزایش نیز می باشند، یک دانشگاه ماموریت گرا است و وظیفه آن پرورش و تربیت معلم برای نسل آینده است.

 ایشان عنوان داشت؛ با عنایت به حضور مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان همه نگاه ها به سمت دانشگاه فرهنگیان است و با تلاش های ویژه دکتر خنیفر ،در سال گذشته 25 هزار نفر و امسال نیز 25 هزار نفر دیگر جذب دانشگاه فرهنگیان شده است که این آمار بی سابقه ای می باشد.

سپس شکیبا مدیرکل نظارت و ارزیابی سازمان مرکزی ابراز داشت؛ همه ما وظیفه داریم محیطی را برای همکاران فراهم نماییم که همه بتوانند بدون دغدغه و در کمال آرامش نقدهای خود رابیان نموده و مطالبات به حق خود را شفاف پیگیری نمایند. 

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین منادی به ایراد سخن پرداخت.

در پایان اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه مسائل و مشکلات خود را در حیطه کاری و شخصی بیان نمودند. 

 


| شناسه مطلب: 150733

تعداد بازدید: | آخرین بازدید:
نظرات کاربران