دومین سوگواره مسیر عشق برگزار می شود

به منظور مستندسازی از دستاوردها و آثار ماندگار راه پیمایی عظیم حسینی(ع) دومین سوگواره مسیرعشق با  10 رشته برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی ستاد اربعین حسینی(ع) دانشگاه فرهنگیان این سوگواره با هدف گسترش فعالیت های فرهنگی، هنری و مذهبی مرتبط با سیره ائمه معصومین (ع) به طور خاص نهشضت حسینی و  حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و شهدای والا مقام کربلا ،شناسایی و حمایت از دانشجو معلمان مستعد و فعال در عرصه توسعه و ترویج فرهنگ عاشورا و مستندسازی سفر معنوی مسیر عشق به عنوان ذخیره غنی فرهنگی در دانشگاه فرهنگیان اجرا می شود.
این سوگواره در 10 رشته شامل عکس و دلنوشته، شعر، داستان کوتاه،  متن ادبی،  سفرنامه،  خاطره نویسی، گزارش صوتی، فیلم کوتاه 100ثانیه ای، مقاله نویسی و جلوه‌های ویژه و ابتکاری پیش بینی شده است.
محورها و موضوعات بخش مقاله نویسی در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب ، استکبار ستیزی  وتسلیم ناپذیری و صیانت  و پاسداری از انقلاب و عظمت وهیبت الهی آن، تقویت فرهنگ ایثار و شهادت و سبک زندگی دانشجویی  انتخاب شده است.
مهلت ارسال آثار تا تاریخ 20 آبان 1398و ازطریق مراجعه به واحد فرهنگی پردیس یا مرکز و ارسال از طریق سیستم اتوماسیون به معاونت فرهنگی واجتماعی یا ارسال به ادمین کانال" الحسین یجمعنا "به نشانی: @arbaeinn98 خواهد بود.


نظرات کاربران