معاونت دانشجویی خبر داد:
اعلام نتایج اولین دوره کشوری مسابقات شطرنج برخط (آنلاین)
براساس اعلام معاونت دانشجویی دانشگاه فرهنگیان، اولین دوره مسابقات شطرنج برخط (آنلاین) دانشجو معلمان(دختر و پسر) و اعضا هیات علمی و غیر هیات علمی( خانم و آقا) در شرایط کنونی کشور به دلیل شیوع Covid19 و تعطیلی غالب دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و به منظور حفظ نشاط و پویایی و غنی سازی اوقات فراغت، هم افزایی دانشجویان، اساتید و کارکنان، فراهم آوری مشارکت حداکثری با حضور پر رنگ همه اقشار فرهیخته دانشگاهی برنامه ریزی و اجرایی شد.
در مرحله مسابقه اصلی که 312 وزرشکار از هر دو بخش حضور داشتند، بصورت همزمان در روز سه شنبه مورخ 27 خرداد 1399از ساعت 14:30 الی 16:30 با هم به رقابت پرداختند.
در پایان مسابقه مطابق دستور العمل ارسالی به 6 نفر برتر و مقام آور (جدول 1و2) در هر بخش جایزه و تقدیرنامه اهدا گردید و همچنین به منظور تشویق ورزشکارانی که تا پایان در جدول مسابقات باقی ماندند به قید قرعه برای 3 نفر در بخش خواهران و 3 نفر در بخش برادران(جدول 3و4) جوایزی در نظر گرفته شد.
که نتایج مطابق جداول ذیل استخراج و اعلام گردید.
شایان ذکر است این مسابقه در 13 دور، هر دور با زمان 3 دقیقه و پاداش 2 ثانیه به ازاء هر حرکت به روش سوئیسی در دو جدول (دانشجو معلمان پسر،کارکنان و اعضاء هیات علمی آقا در یک جدول و دانشجو معلمان دختر و کارکنان و اعضاء هیات علمی خانم در جدولی دیگر) در دو مرحله، تمرینی - آزمایشی و مسابقه اصلی برگزار گردید.
جدول(1): مقام آوران در بخش بانوان
ردیف |
مقام |
نام و نام خانوادگی |
دانشجو معلم/کارکنان |
پردیس / مرکز |
استان |
1 |
اول |
آیدا صالحی منش |
دانشجو معلم |
پردیس بنت الهدی صدر |
اردبیل |
2 |
دوم |
فاطمه برزگر بفروئی |
دانشجو معلم |
پردیس فاطمه الزهرا(س) |
یزد |
3 |
سوم |
فاطمه ساعدی |
دانشجو معلم |
پردیس فاطمه الزهرا (س) |
اصفهان |
4 |
چهارم |
سحر صبوری |
دانشجو معلم |
پردیس بنت الهدی صدر |
کردستان |
5 |
پنجم |
الهام نیکوکردار |
دانشجو معلم |
مرکز شهید رجایی |
اصفهان |
6 |
ششم |
شکوفه حسینی |
دانشجو معلم |
پردیس نسیبه |
تهران |
جدول (2): مقام آوران در بخش آقایان
ردیف |
مقام |
نام و نام خانوادگی |
دانشجو معلم/کارکنان |
پردیس / مرکز |
استان |
1 |
اول |
آرین بشیری کسمایی |
دانشجو معلم |
پردیس حکیم ابوالقاسم فردوسی |
البرز |
2 |
دوم |
هاشم کاظمی مقدم |
دانشجو معلم |
مرکز شهید رجایی تریت حیدریه |
خراسان رضوی |
3 |
سوم |
سبحان جوادی |
دانشجو معلم |
پردیس شهید بهشتی |
خراسان رضوی |
4 |
چهارم |
علیرضا سلیمانی |
دانشجو معلم |
پردیس شهید باهنر |
مرکزی |
5 |
پنجم |
امیر ایزی |
دانشجو معلم |
پردیس امام محمد باقر(ع) |
خراسان شمالی |
6 |
ششم |
محمد حسین کمالی |
دانشجو معلم |
پردیس خواجه نصیرالدین طوسی |
کرمان |
جدول(3): منتخبین (به قید قرعه) در بخش بانوان
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
دانشجو معلم/کارکنان |
پردیس / مرکز |
استان |
1 |
زهرا خسروی |
دانشجو معلم |
پردیس نسیبه |
تهران |
2 |
فائزه زارعی |
دانشجو معلم |
پردیس بنت الهدی صدر |
قزوین |
3 |
فاطمه ابوالی |
دانشجو معلم |
پردیس نسیبه |
تهران |
جدول(4): منتخبین (به قید قرعه) در بخش آقایان
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
دانشجو معلم/کارکنان |
پردیس / مرکز |
استان |
1 |
سعدی ازغ |
دانشجو معلم |
پردیس شهید مدرس |
کردستان |
2 |
سید حسن علوی |
کارکنان |
پردیس امام محمد باقر (ع) |
خراسان شمالی |
3 |
رضا رضی |
دانشجو معلم |
پردیس شهید مقصودی |
همدان |