برگزاری دوره های آموزشی فناوری اطلاعات ویژه کلیه کارکنان

به منظور گسترش بهره گیری از فناوری های نوین و اعمال وحدت رویه در راستای توسعه دولت الکترونیک و افزایش سطح دانش و مهارت فناوری اطلاعات کارکنان، معاونت  نظارت ارزیابی و تضمین کیفیت و مرکز هوشمند سازی دانشگاه با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور،  اقدام به برگزاری دوره های آموزشی فناوری اطلاعات ویژه کلیه کارکنان کرده است.

 بر این اساس کلیه همکاران رسمی، پیمانی، قراردادی و مامور (هیات علمی و غیر هیات علمی)  برای بهره مند شدن از  دوره های مذکور  از  دوشنبه  1 آذر 95  می توانند با مراجعه به سایت www.cfu.ac.ir/elearning    (لینک دوره های فناوری اطلاعات سازمان مدیریت )  برای شرکت در دوره آموزشی، ثبت نام به عمل آورند .

نخستین دوره آموزشی از شنبه 6 آذر 95 از ساعت 15 لغایت 22  آغاز و به صورت  6 کلاس مجزا برگزار خواهد شد؛ آموزش و آزمون پایانی دوره بصورت تمام الکترونیکی برگزار می شود.

شایان ذکر است برای ورود به سامانه ثبت نام شناسه و رمز عبور شرکت کنندگان کد ملی آنان  است؛ پیشنهاد می شود شرکت کنندگان در نخستین ورود به سامانه نسبت به تغییر رمز عبور اقدام نمایند.

همچنین جدول عناوین و ساعات دوره و دستورالعمل بکارگیری سامانه در پیوست قابل دسترسی است و کلیه اطلاعات تکمیلی مورد نیاز از طریق آدرس سایت اعلامی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

مسوولیت اطلاع رسانی جامع  بخشنامه بر عهده  کلیه همکاران مدیران استانی خواهد بود.

 


| شناسه مطلب: 66396

تعداد بازدید: 4000 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران