دومین جشنواره دانشجومعلمان پژوهشگر (پویش) با تجلیل از برگزیدگان و پژوهشگران برتر پایان یافت

آئین اختتامیه  دومین جشنواره پویش و تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه فرهنگیان با حضور دکتر خنیفر سرپرست دانشگاه فرهنگیان، دکتر ساکی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه و مهندس شفق معاون پژوهش و فناوری آموزش و پرورش خراسان رضوی برگزار و از پژوهشگران برتر و دانشجو معلمان پژوهشگر برگزیده تجلیل شد.

در این مراسم دکتر مجتبوی ضمن خیر مقدم با اشاره به میزبانی  دانشگاه فرهنگیان از این حرکت بزرگ فرهنگی و پژوهشی ابراز امیدواری کرد: همه بتوانیم از برکات و نتایج این همایش ها و مراسم بهرمند شویم.

وی با بیان اینکه پایه و اساس حرکت های بزرگ،  بنیادین و اساسی تحقیق و پژوهش است، اضافه کرد: دانشگاه فرهنگیان  باید با ایجاد حس همگرایی و همراهی از تمام ظرفیت های استان بهره ببرد که در استان خراسان رضوی، با نگاه ارزشمند مسئولان از همراهی و همکاری صمیمانه اداره کل آموزش و پرورش برخوردار هستیم.

دکتر مجتبوی در پایان تصریح کرد: با عنایت به نگاهی که سرپرست دانشگاه مبنی بر استفاده از امکانات موجود در وزارت آموزش و پرورش و سطوح عالی کشور دارند شاهد رشد روز افزون دانشگاه باشیم.

 در پایان مراسم از پژوهشگران برتر در بخش های مختلف طرح پژوهشی، رساله، کتاب، دانشجو معلم پژوهشگر دانشگاه فرهنگیان و نیز برگزیدگان دومین جشنواره دانشجویی پویش با اهدای لوح تقدیر و جوایز تقدیر و تجلیل شد.


| شناسه مطلب: 96425

تعداد بازدید: 685 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران