اطلاعیه شماره 3 معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی پیرامون:

قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت و تاخیر گزینش آزمون سال 1396 استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش

 

با گرامیداشت ایام فاطمیه و تبریک به پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت و تاخیر گزینش آزمون استخدام پیمانی سال 1396 وزارت آموزش و پرورش، به اطلاع می رساند تنها مرجع اطلاع رسانی در خصوص دوره مهارت آموزی، پرتال دانشگاه فرهنگیان است و این دانشگاه اخبار مندرج در سایر مراجع اطلاع رسانی اعم از سایت های خبری و شبکه اجتماعی را تایید نکرده و هیچ مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

برنامه ثبت نام پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت و تاخیر گزینش آزمون سال 1396 استخدام پیمانی آموزش و پرورش، دارای 3 مرحله اصلی است که جزییات آن به شرح ذیل اعلام می گردد:

مرحله اول: اعلام محل آموزش

 1. پذیرفته شدگان محترم می توانند روز سه شنبه مورخ 24/11/1396 با مراجعه به درگاهstats.cfu.ac.ir/state  و وارد کردن کد ملی (بدون صفرهای اول کد ملی) از استان محل آموزش خود مطلع شوند. محل آموزش، بر اساس «محل اقامت تعیین شده توسط مهارت آموز» تعیین و منطبق با محل اقامت 90% مهارت آموزان است.

 

 • متقاضیانی که محل آموزش آنها در سامانه فوق نمایش داده نمی شود؛ برای اطلاع از وضعیت خود، با «مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش» تماس حاصل نمایند.

 

 1. پذیرفته شدگان پس از اطلاع از محل آموزش خود، با استان محل آموزش در ارتباط خواهند بود ولطفاً از تماس با سازمان مرکزی خودداری نمایند. پذیرفته شده باید «سایت دانشگاه فرهنگیان استان محل آموزش خود» را (به عنوان مثال برای مهارت آموزان آذربایجان شرقی: «سایت دانشگاه فرهنگیان استان آذربایجان شرقی») در اینترنت جستجو نموده و اطلاعات مورد نیاز (نشانی و شماره تلفن) کارشناس محترم آموزشی استان را دریافت نمایند.

 

 1. با توجه به تاخیر در اعلام اسامی و ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت و تاخیر گزینش، امکان تغییر محل آموزش ذینفعان به هیچ وجه وجود ندارد.

 

مرحله دوم: ثبت نام غیرحضوری و حضوری

پذیرفته شدگان باید از روز چهارشنبه و پنجشنبه مورخ 25 و 26 بهمن 96 نسبت به ثبت نام غیرحضوری (در سامانه گلستان دانشگاه به آدرس http://10.9.29.92) و ثبت نام حضوری (در پردیس تعیین شده توسط دانشگاه) اقدام نمایند.

 1.  ثبت نام غیرحضوری: توجه به نکات ذیل در ثبت نام غیرحضوری ضروری است:
  • جهت استفاده از سامانه ثبت نام گلستان از مرورگرInternet Explorer  استفاده نمایید.
  • نام کاربری و رمز عبور به صورت پیش فرض در زمان ثبت نام، توسط سامانه اعلام می گردد.
  • مهارت آموزان می بایست در اولین ورود به سیستم رمز عبور خود را تغییر دهند و تا پایان دوره مهارت آموزی، آن را نزد خود حفظ نمایند.
  • در صورت بروز مشکل در ثبت نام یا از بین رفتن رمز عبور، به مسئول آموزش پردیسِ محل برگزاری دوره مراجعه نمایید.
  • مدارک ذیل قبل از زمان ثبت نام الکترونیکی توسط پذیرفته شده اسکن و فایل مربوطه در مرحله ارسال مدارک در ثبت نام الکترونیکی مورد استفاده قرار گیرد.
 • اسکن صفحه اول شناسنامه و در صورت داشتن توضیحات، صفحه مربوطه
 • اسکن کارت ملی پشت و رو
 • اسکن عکس تمام رخ 4*3 در سال جاری با پوشش و ظاهر مناسب و رعایت شئونات اسلامی
 • اسکن کارت پایان خدمت و یا کارت معافیت (برای آقایان)
 • اسکن اصل گواهینامه موقت یا اصل دانشنامه برای پذیرفته شدگانی که گواهینامه موقت یا دانشنامه دریافت کرده اند.
 1. ثبت نام حضوری: جزییات ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان از طریق سایت مدیریت امور استانِ محل آموزشِ مهارت آموز اعلام خواهد شد. ثبت نام حضوری تنها از کسانی به عمل خواهد آمد که اقدام به ثبت نام غیرحضوری کرده باشند. مدارک مورد نیاز برای ثبت نام حضوری عبارتند از:
 1. ارائه تصویر برابر با اصل سند تعهدنامه محضری (موضوع مجوز شماره۱۱۴۷۲۵۷ -۱۱ اردیبهشت ۹۶ سازمان اداری واستخدامی کشور) به دانشگاه/پردیس مجری دوره یکساله مهارت آموزی جهت ضبط در پرونده آموزشی الزامی می باشد.
 2. رونوشت (کپی) صفحه اول شناسنامه و در صورت داشتن توضیحات، صفحه مربوطه
 3. رونوشت (کپی) کارت ملی پشت و رو
 4. 2 عدد عکس تمام رخ 4*3 در سال جاری با پوشش و ظاهر مناسب و رعایت شئونات اسلامی
 5. رونوشت (کپی) کارت پایان خدمت و یا کارت معافیت
 6. مجوز تحصیل همزمان طلاب حوزه های علمیه سراسر کشور از شورای مدیریت حوزه علمیه قم یا خراسان خاص طلاب
 1. پذیرفته شده باید نشانی محل و جزییات ثبت نام حضوری را از طریق سایت مدیریت امور استانِ محل آموزشِ خود دریافت نماید. به عنوان مثال پذیرفته شدگانی که محل آموزش آنان استان تهران تعیین شده است، باید به پایگاه اطلاع رسانی «مدیریت امور پردیس های استان تهران دانشگاه فرهنگیان» مراجعه نمایند.

مرحله سوم: شروع دوره آموزشی

پذیرفته شدگان باید بلافاصله پس از ثبت نام حضوری، بر اساس برنامه اعلامی استان محل آموزش، اقدام به حضور در تمامی جلسات آموزشی نمایند. در صورتی که تعداد غیبت های مهارت آموز در هر یک از دروس بیش از 2 جلسه در طی پودمان اول باشد؛ امکان شرکت وی در امتحانات پایان پودمان و متعاقباً معرفی به آموزش و پرورش وجود نخواهد داشت.


| شناسه مطلب: 98824

تعداد بازدید: 6606 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران