در نشست رئیس دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان با نمایندگان عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس

نگاه ویژه به دانشگاه فرهنگیان آینده نگری راهبردی است

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان؛ مدیر امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان در راستای افزایش حمایت و توجه بودجه ای به دانشگاه فرهنگیان با  نمایندگان استان اصفهان که عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 1399 مجلس شورای اسلامی هستند دیدار و گفت و گو کرد.

شهرام عروف زاد در نشست با حمید رضا فولادگر و محسن کوهکن ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص شرایط دانشگاه فرهنگیان و وضعیت بودجه ای آن، درخواست حمایت های بیشتر و توجه ویژه نسبت به دانشگاه فرهنگیان در کمیسیون تلفیق بودجه را عرضه داشت.

عروف زاد, مدیر امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان، در نشست با نمایندگان استان اصفهان در کمیسیون تلفیق بودجه عنوان کرد: کمک به دانشگاه فرهنگیان و فراهم نمودن زیرساخت ها و بودجه مناسب برای تعالی آن یک آینده نگری راهبردی است و دانشگاه فرهنگیان به دنبال این است تا  معلمانی را تربیت نماید که مدافع آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی باشند.

وی افزود: تمام تلاش ها  در جهت تربیت معلم تراز انقلاب اسلامی است و تأمین بودجه مناسب برای دانشگاه فرهنگیان زمینه تربیت معلمان متعالی و همه جانبه را فراهم می نماید، که دغدغه های رفاهی و امکانات ندارد و در پی کسب مهارت ها هستند.

عروف زاد گفت:دانشگاه فرهنگیان با مشکلات مختلفی از جمله فرسودگی ساختمان های روبه رو است، که این موضوعات نیازمند نگاه مثبت مسئولین می باشد.خدمت در زمینه تعلیم و تربیت خدمت پربار و با برکتی است، خدمت در تربیت معلم که رکن اساسی هر جامعه‌ای می باشد خدمت بزرگ به بشریت است.

رئیس دانشگاه فرهنگیان اصفهان اظهار کرد: چیزی مهم تر از آموزش و پرورش در کشور وجود ندارد، آموزش و پرورش قوی قطعاً موجب می شود تا کشور قوی و پیشرفته داشته باشیم و داشتن آموزش و پرورش و تعلیم و تربیت مطلوب مستلزم داشتن معلمان قوی، فکور و با علم است که این معلمان باید در دانشگاه فرهنگیان تربیت شود، به همین دلیل ما اگر می‌خواهیم تعلیم و تربیت قوی داشته باشیم باید دانشگاه فرهنگیان قوی  با ساختار مطلوب داشته باشیم.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست با مدیر استانی دانشگاه فرهنگیان با اشاره به اهمیت دانشگاه فرهنگیان و تربیت معلم و همچنین تنگنا های اقتصادی و بودجه ای بر حمایت همه جانبه از دانشگاه فرهنگیان تأکید کردند.


مطالب مرتبط

با حضور مشاور استاندار و رئیس ستاد اقامه نماز استان برگزار شد:

جلسه ستاد اقامه نماز دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان
با حضور مشاور استاندار و رئیس ستاد اقامه نماز استان برگزار شد: جلسه ستاد اقامه نماز دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان

جلسه ستاد اقامه نماز دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان با حضور مشاور استاندار و رئیس ستاد اقامه نماز جهت بررسی برنامه های پیشنهادی سال ۹۹ دانشگاه در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ نماز در سال تحصیلی جدید برگزار شد.

|

به مناسبت هفته دولت و روز کارمند انجام شد:

تجلیل و تقدیر از کارمندان پردیس ها و مراکز دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان
به مناسبت هفته دولت و روز کارمند انجام شد: تجلیل و تقدیر از کارمندان پردیس ها و مراکز دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان

به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و همچنین روز کارمند از کارمندان و پرسنل دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان در پردیس ها و مراکز دانشگاهی تقدیر و تجلیل شد.

|

مراسم تکریم و معارفه مسئولین بسیج دانشجویی پردیس ها و مراکز دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان انجام شد
مراسم تکریم و معارفه مسئولین بسیج دانشجویی پردیس ها و مراکز دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان انجام شد

مراسم تکریم و معارفه مسئولین بسیج دانشجویی پردیس ها و مراکز دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان و همچنین مسئول حوزه بسیج دانشجویی با حضور مسئولین دانشگاه در پردیس شهید باهنر اصفهان برگزار شد.

|

دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان اعلام کرد:

فراخوان پذیرش مقاله در اولین نشریه علمی-تخصصی آموزش ریاضی کشور
دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان اعلام کرد: فراخوان پذیرش مقاله در اولین نشریه علمی-تخصصی آموزش ریاضی کشور

نشریه پژوهش در آموزش ریاضی، اولین نشریه علمی-تخصصی در حوزه آموزش ریاضی کشور به صاحب امتیازی دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان از کلیه صاحب نظران و پژوهشگران جهت ارسال مقالات دعوت به عمل می آورد.

|

نظرات کاربران