در نشست رئیس دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان با نمایندگان عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس

نگاه ویژه به دانشگاه فرهنگیان آینده نگری راهبردی است

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان؛ مدیر امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان در راستای افزایش حمایت و توجه بودجه ای به دانشگاه فرهنگیان با  نمایندگان استان اصفهان که عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 1399 مجلس شورای اسلامی هستند دیدار و گفت و گو کرد.

شهرام عروف زاد در نشست با حمید رضا فولادگر و محسن کوهکن ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص شرایط دانشگاه فرهنگیان و وضعیت بودجه ای آن، درخواست حمایت های بیشتر و توجه ویژه نسبت به دانشگاه فرهنگیان در کمیسیون تلفیق بودجه را عرضه داشت.

عروف زاد, مدیر امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان، در نشست با نمایندگان استان اصفهان در کمیسیون تلفیق بودجه عنوان کرد: کمک به دانشگاه فرهنگیان و فراهم نمودن زیرساخت ها و بودجه مناسب برای تعالی آن یک آینده نگری راهبردی است و دانشگاه فرهنگیان به دنبال این است تا  معلمانی را تربیت نماید که مدافع آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی باشند.

وی افزود: تمام تلاش ها  در جهت تربیت معلم تراز انقلاب اسلامی است و تأمین بودجه مناسب برای دانشگاه فرهنگیان زمینه تربیت معلمان متعالی و همه جانبه را فراهم می نماید، که دغدغه های رفاهی و امکانات ندارد و در پی کسب مهارت ها هستند.

عروف زاد گفت:دانشگاه فرهنگیان با مشکلات مختلفی از جمله فرسودگی ساختمان های روبه رو است، که این موضوعات نیازمند نگاه مثبت مسئولین می باشد.خدمت در زمینه تعلیم و تربیت خدمت پربار و با برکتی است، خدمت در تربیت معلم که رکن اساسی هر جامعه‌ای می باشد خدمت بزرگ به بشریت است.

رئیس دانشگاه فرهنگیان اصفهان اظهار کرد: چیزی مهم تر از آموزش و پرورش در کشور وجود ندارد، آموزش و پرورش قوی قطعاً موجب می شود تا کشور قوی و پیشرفته داشته باشیم و داشتن آموزش و پرورش و تعلیم و تربیت مطلوب مستلزم داشتن معلمان قوی، فکور و با علم است که این معلمان باید در دانشگاه فرهنگیان تربیت شود، به همین دلیل ما اگر می‌خواهیم تعلیم و تربیت قوی داشته باشیم باید دانشگاه فرهنگیان قوی  با ساختار مطلوب داشته باشیم.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست با مدیر استانی دانشگاه فرهنگیان با اشاره به اهمیت دانشگاه فرهنگیان و تربیت معلم و همچنین تنگنا های اقتصادی و بودجه ای بر حمایت همه جانبه از دانشگاه فرهنگیان تأکید کردند.


مطالب مرتبط

رئیس دانشگاه فرهنگیان در دوره حیات طیبه دانشجویان دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان در مشهد مقدس عنوان کرد:

معلمی کار اتفاق نیست کار توفیق است
رئیس دانشگاه فرهنگیان در دوره حیات طیبه دانشجویان دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان در مشهد مقدس عنوان کرد: معلمی کار اتفاق نیست کار توفیق است

بهگزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان، دکتر حسین خنیفر در دوره آموزشی تربیتی حیات طیبه دانشجویان دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان در مشهد مقدس اظهار کرد:امام رضا (ع) مسیح ...

|

رئیس دانشگاه فرهنگیان در دوره حیات طیبه دانشجویان دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان در مشهد مقدس عنوان کرد: معلمی کار اتفاق نیست کار توفیق است

بهگزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان، دکتر حسین خنیفر در دوره آموزشی و تربیتی حیات طیبه دانشجویان دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان در مشهد مقدس اظهار کرد:امام رضا (ع) مسیح ...

|

همزمان با سراسر کشورکمک به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان:

پویش سیل مهربانی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان
همزمان با سراسر کشورکمک به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان: پویش سیل مهربانی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان

پویش سیل مهربانی دانشجو معلمان در سطح پردیس ها و مراکز دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان در جهت همیاری و کمک به هم وطنان سیل زده سیستان و بلوچستان شروع به فعالیت کرد.

|

با همکاری دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان برگزار می شود:

اولین جشنواره و هفته قرآن و عترت استان اصفهان
با همکاری دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان برگزار می شود: اولین جشنواره و هفته قرآن و عترت استان اصفهان

شهرام عروف زاد رئیس دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان در نشست با دبیر اولین جشنواره قرآن و عترت استان اصفهان گفت: دانشگاه فرهنگیان به جهت رسالت تربیت دینی معلمان قطعا در جشنواره قرآن و عترت نقش مهم و راهبردی دارد.

|

در نشست رئیس دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان با مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان و معاونین:

آموزش مهارت های کاربردی به دانشجو معلمان از اولویت های دانشگاه فرهنگیان است
در نشست رئیس دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان با مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان و معاونین: آموزش مهارت های کاربردی به دانشجو معلمان از اولویت های دانشگاه فرهنگیان است

شهرام عروف زاد رئیس دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان در نشست تعاملی با مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت:آموزش مهارت های کاربردی و تربیت معلم چند بعدی در اولویت کار دانشگاه فرهنگیان است.

|

نظرات کاربران