در سالگرد تدفین شهدای گمنام پردیس شهید باهنر اصفهان انجام شد:

غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای گمنام پردیس شهید باهنر اصفهان

در سومین سالگرد تدفین شهدای گمنام پردیس شهید باهنر اصفهان آیین غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای گمنام دانشگاه فرهنگیان اصفهان با حضور مسئولین برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان؛ به مناسبت سومین سالگرد تدفین دو شهید والامقام در پردیس شهید باهنر مراسم غبار روبی و عطرافشانی مزار شهداء  با حضور ریاست و دیگر مسئولین دانشگاه فرهنگیان استان برگزار شد .

 در حاشیه این برنامه معنوی شهرام عروف زاد؛ مدیر امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی گفت: آنچه که امروز باعث آرامش و امنیت برای این مرز و بوم شده است جان فشانی همین شهداء است که از جان، مال و خانواده خود گذشتند  تا امروز ما در آسایش و امنیت باشیم .

 وی در ادامه احترام به مقام شهدا را امری واجب دانست و اظهارکرد: هر جا که عطر و بوی شهداء در آنجا پراکنده باشد خیر، برکت و خوشنامی هم آنجا وجود دارد و بر ما واجب است تا همیشه با توجه به این مهم و با درک  زندگی  انقلابی شهداء  از آنها درس بگیریم.

عروف زاد گفت: شهدا بر گردن ما حق فراوان دارند و تکریم و احترام مقام شهید در هر زمان و مکان لازم است. انشا الله با عنایت خداوند، اهل بیت (ع) و شهدای گرانقدر ملت عزیز ایران در سلامت و تندرستی کامل باشند و به زودی با همراهی تمام مردم شریف  شاهد شکست ویروس کرونا باشیم.

در ادامه مراسم حاضرین با نثار فاتحه برای این شهدای والامقام با غبار روبی و عطر افشانی مزار شهداء به مقام شامخ آن ها ادای احترام کردند.

 


مطالب مرتبط

توسط دانشجو معلمان مرکز آموزش عالی شهید رجایی اصفهان انجام شد:

اجرای طرح معلم آنلاین و آموزش مجازی دانش آموزان استان در تعطیلات
توسط دانشجو معلمان مرکز آموزش عالی شهید رجایی اصفهان انجام شد: اجرای طرح معلم آنلاین و آموزش مجازی دانش آموزان استان در تعطیلات

دانشجو معلمان مرکز آموزش عالی شهید رجایی اصفهان در طرحی خودجوش با عنوان معلم آنلاین در حال آموزش دانش آموزان متقاضی استان اصفهان در تعطیلات هستند تا در کنار معلمان دلسوز از عقب ماندگی تحصیلی دانش آموزان جلوگیری نمایند.

|

دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان در راستای مقابله با ویروس کرونا برگزار می کند:

مسابقه طراحی پوستر کرونا را شکست می دهیم ویژه دانشجو معلمان و معلمان
دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان در راستای مقابله با ویروس کرونا برگزار می کند: مسابقه طراحی پوستر کرونا را شکست می دهیم ویژه دانشجو معلمان و معلمان

دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان در راستای مقابله فرهنگی با ویروس کرونا و استفاده از ظرفیت مطلوب دانشجومعلمان و معلمان مسابقه طراحی پوستر با موضوع "ما کرونا را شکست می دهیم" را برگزار می کند.

|

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان در نشست خبری مجازی با اصحاب رسانه عنوان کرد:

برگزاری کلاس های مجازی دانشگاه فرهنگیان اصفهان تا پایان تعطیلات
رئیس دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان در نشست خبری مجازی با اصحاب رسانه عنوان کرد: برگزاری کلاس های مجازی دانشگاه فرهنگیان اصفهان تا پایان تعطیلات

مدیر امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان در نشست خبری مجازی با اصحاب رسانه گفت: باتوجه به تعطیلی های ایجاد شده از سوی وزارت بهداشت، شرایط و ظرفیتی را ایجاد کردیم که دانشجویان بتوانند با استفاده از کلاس های مجازی به ادامه تحصیل مشغول شوند و از دروس عقب نمانند.

|

نشست رئیس دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان با نمایندگان منتخب یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی
نشست رئیس دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان با نمایندگان منتخب یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی

نشست رئیس دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان با نمایندگان منتخب مجلس در راستای معرفی دانشگاه، ارائه گزارش و برنامه های راهبردی و همچنین بهره گیری از ظرفیت نمایندگان برای رفع مشکلات انجام شد.

|

نظرات کاربران