پیام معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان به مناسبت نوروز 1399

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

دانشجویان، اساتید، مدیران، کارشناسان و کارکنان محترم دانشگاه شریف فرهنگیان و همه خانواده بزرگ و گسترده تعلیم و تربیت کشور:

دکتر انصاری راد  با تبریک و تهنیت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی، فرا رسیدن نوروز باستانی، فصل شکوفایی زمین، اظهار داشت: بهار فصل رویش و رستن، طلیعه ای است برای دوباره زیستن. بهار تلنگر است، از این روست که پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) فرمود: اذا رایتم الربیع فاکثرو ذکرالنشور، هنگامی که بهار را دیدید بسیار از قیامت یاد کنید. بهار رستاخیز طبیعت است.

بهار موهبتی است که ما ایرانیان گرامی اش می داریم و شروعی تازه از زندگی مان را با آن آغاز می کنیم. وی افزود: رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است؛ انصاری راد در این پیام خاطر نشان کرد: نوروز امسال متأسفانه با ورود ویروس کرونا به ایران و بسیاری از کشور‌ها همزمان شده که  الحمداله بامدیریت جهادی وخلاقانه در دانشگاه فرهنگیان آن رابه یک فرصت تبدیل کردیم که چگونه آموزش دانشجویان را داشته باشیم که آموزش تعطیل نشود، چگونه فضاها را برای شرایط بحرانی آلودگی آماده کنیم، وچگونه از ظرفیت دانشجویان ،اساتید،کارکنان ازطریق کمپین" هردانشجومعلم یک سفیر سلامت "بتوانیم به کمک هموطنانمان برویم که نمونه هایی چون بیمارستان صحرایی، تولید اقلام بهداشتی و... را در دانشگاه داشته است.

وی ضمن تبریک عید سعید نوروز به همه دانشگاهیان عزیز، از زحمات ارزشمند اساتید و کارکنان دانشگاه در سالی که سپری شد قدردانی نموده و افزود: سال ٩٨برای کشور مان با فراز ونشیب های زیادی همراه بود ودر دانشگاه فرهنگیان هم با موضوعات متعددی مواجه بودیم: پذیرش دانشجوی حداکثری،کسب جایگاه علمی مناسب در جامعه دانشگاهی کشور،توسعه و ارتقای بخش های دانشجویی ،کسب عنوان تنهادانشجوی نمونه کارشناسی کشور توسط دانشگاه فرهنگیان استان فارس و....از جمله موفقیتهای بود که با مدیریت علمی و مدبرانه ریاست  دانشگاه جناب اقای دکترخنیفر، هیات رییسه محترم، مدیران پرتلاش استانها، پردیسها /مراکز وهمکاران حاصل گردید. بدون شک توجه عمیق به موهبت های ذاتی و واقعیت های موجود، عمل به منویات رهبر معظم انقلاب ، رویکردها و هدف گذاری ها، تکیه بر منابع داخلی، صبوری و‌همکاری و‌همراهی؛ روحیه تلاشگرانه ما را در انجام امور محوله و فعالیت های شبانه روزی دوچندان می کند؛ برای شما وخانواده بزرگ دانشگاه فرهنگیان آرزوی توفیق دارم و امیدوارم که خداوند متعال کمک کند مردمو کشور عزیزمان از این شرایط بسلامت گذر کنند و سالی سرشار از موفقیت، سلامتی و ایامی نیک در سایه عنایات و الطاف خاص حضرت حق تمنا دارم.

 

اراتمندتان

دکتر انصاری راد

معاون دانشجویی دانشگاه

 


نظرات کاربران