توسط دانشجو معلمان مرکز آموزش عالی شهید رجایی اصفهان انجام شد:

اجرای طرح معلم آنلاین و آموزش مجازی دانش آموزان استان در تعطیلات

دانشجو معلمان مرکز آموزش عالی شهید رجایی اصفهان در طرحی خودجوش با عنوان معلم آنلاین در حال آموزش دانش آموزان متقاضی استان اصفهان در تعطیلات هستند تا در کنار معلمان دلسوز از عقب ماندگی تحصیلی دانش آموزان جلوگیری نمایند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان؛ با توجه به شیوع بیماری کرونا و شرایط سختی که این روز ها کشور عزیز ما طی می کند و هم چنین تعطیلی مدارس، شاهد نگرانی خانواده ها از جهت عقب ماندگی درسی دانش آموزان هستیم .
لذا مرکز آموزش عالی شهید رجایی دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان در نظر دارد با اجرای طرح معلم آنلاین و آموزش مجازی گامی هر چند کوچک در زمینه کاهش این نگرانی ها و افزایش تعلیم و تعلم دانش آموزان در زمان تعطیلات بردارد.
دانشجو معلمان رشته های مختلف: از قبیل "آموزش ریاضی، آموزش شیمی، آموزش زیست، آموزش فیزیک، آموزش الهیات، آموزش ادبیات فارسی، آموزش علوم اجتماعی و آموزش ابتدایی"  گرد هم آمده اند و از دانشجو معلمان دیگر نیز دعوت می کنند در این طرح همراه باشند.

در این طرح دانش آموزان می توانند یک دانشجو معلم همراه خود داشته باشید که در کنار معلم های خوب و دلسوز مدرسه خودشان به سوال های آن ها پاسخ دهند، تمرین کنند و اشکالات درسی را برطرف نمایند.
نکته قابل توجه اینکه این طرح کاملا رایگان در حال اجرا است و دانش آموزان مشتاق (دوره های متوسطه اول، دوم و ابتدایی) برای شرکت در این طرح و استفاده از ظرفیت دانشجو معلمان می توانند در فضای مجازی با بسیج دانشجویی مرکز آموزش عالی شهید رجایی اصفهان ارتباط گرفته و دروسی را که در آن خواستار معلم آنلاین هستند اعلام تا با دانشجو معلم متناسب با درس مورد نظر همراه شوند.

به امید موفقیت و پیروزی همه فرزندان و دانش آموزان این مرز و بوم و دفع بلا و بیماری منحوس کرونا از ایران اسلامی.


مطالب مرتبط

دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان در راستای مقابله با ویروس کرونا برگزار می کند:

مسابقه طراحی پوستر کرونا را شکست می دهیم ویژه دانشجو معلمان و معلمان
دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان در راستای مقابله با ویروس کرونا برگزار می کند: مسابقه طراحی پوستر کرونا را شکست می دهیم ویژه دانشجو معلمان و معلمان

دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان در راستای مقابله فرهنگی با ویروس کرونا و استفاده از ظرفیت مطلوب دانشجومعلمان و معلمان مسابقه طراحی پوستر با موضوع "ما کرونا را شکست می دهیم" را برگزار می کند.

|

در سالگرد تدفین شهدای گمنام پردیس شهید باهنر اصفهان انجام شد:

غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای گمنام پردیس شهید باهنر اصفهان
در سالگرد تدفین شهدای گمنام پردیس شهید باهنر اصفهان انجام شد: غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای گمنام پردیس شهید باهنر اصفهان

در سومین سالگرد تدفین شهدای گمنام پردیس شهید باهنر اصفهان آیین غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای گمنام دانشگاه فرهنگیان اصفهان با حضور مسئولین برگزار شد .

|

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان در نشست خبری مجازی با اصحاب رسانه عنوان کرد:

برگزاری کلاس های مجازی دانشگاه فرهنگیان اصفهان تا پایان تعطیلات
رئیس دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان در نشست خبری مجازی با اصحاب رسانه عنوان کرد: برگزاری کلاس های مجازی دانشگاه فرهنگیان اصفهان تا پایان تعطیلات

مدیر امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان در نشست خبری مجازی با اصحاب رسانه گفت: باتوجه به تعطیلی های ایجاد شده از سوی وزارت بهداشت، شرایط و ظرفیتی را ایجاد کردیم که دانشجویان بتوانند با استفاده از کلاس های مجازی به ادامه تحصیل مشغول شوند و از دروس عقب نمانند.

|

نشست رئیس دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان با نمایندگان منتخب یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی
نشست رئیس دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان با نمایندگان منتخب یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی

نشست رئیس دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان با نمایندگان منتخب مجلس در راستای معرفی دانشگاه، ارائه گزارش و برنامه های راهبردی و همچنین بهره گیری از ظرفیت نمایندگان برای رفع مشکلات انجام شد.

|

نظرات کاربران