در حال بارگذاری ...

فهرست پرسش های متداول | معاونت دانشجویی

ثبت سوال جدید
 
← دسته بندی
  • با سلام و احترام و عرض خسته نباشید خدمت معاوت محترم دانشجویی دانشگاه فرهنگیان. اینجانب افشین شمس دانشجوی ترم 2 کارشناسی پیوسته ی علوم تربیتی پردیس شهیدبهشتی زنجان میباشم وتا کنون کارت دانشجویی این دانشگاه را دریافت ننموده ام، لذا خواهشمند است اقدامات لازم را در این زمینه مبذول فرمایید. باتشکر
   با سلام، لطفا از پردیس /مرکز محل نحصیل اقدام نمایید.
  • سلام علیکم
   با احترام به استحضار میرساند که لطفا نحوه ی دریافت کارت دانشجویی که هنوز دریافت نکرده ایم را اعلام بفرمایید.
   با سلام و تبریک اعیاد شعبانیه. دانشجوی عزیز تمامی کارت های چند منظوره دانشجویان قبل از ورودی بهمن 92 چاپ و ارسال شده است.درخصوص ورودی های جدید اطلاعات برای چاپ ارسال و در دست اقدام است. لطفا از پردیس یا مرکز خود پیگیری نمایید.
  • زمان نوشتن درخواست مهمانی وانتقالی برای ترم چهارم درسامانه تمام شده است ایا می شود درخواست راکتبی به دانشگاه تحویل داد؟
   با سلام. دانشجوی عزیز جهت مهمانی و انتقال سامانه مجزا و مستقل تعریف خواهد شد . بنابراین فعلا به صورت دستی و پس از ارسال بخشنامه اقدام و از پردیس محل تحصیل خود پیگیری نمایید.
  • به نام خدا
   با سلام و خسته نباشید
   از اداره کل تربیت بدنی دانشگاه فرهنگیان تقاضا دارم ورزش بسکتبال را نیز در زمره رشته های مسابقات المپیاد دانشجویی قرار دهند....زیرا در اکثر پردیس ها علاوه بر مشتاقان فراوان این رشته استعداد های بسیار خوبی نیز یافت میشود...با تشکر
   با سلام:
   درصدد هستیم در برنامه های آتی حتما این رشته ورزشی را اضافه نماییم.
  • با سلام.شما که هیچ وقت به سوالات جواب نمی دهید پس چرا بخش ارتباط با ما را در این سایت قرار داداه اید؟من این سوال راnبار پرسیده ام:زمان دقیق شروع کلاس های ورودی های92 چه زمانی است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   دوست عزیز سلام. این سوال را شما را با معاونت آموزش در میان گذاشتیم. در قسمت سوالات متداول این بخش پاسخ خود را دریافت کنید.
  • باسلام.بنده ورودی91هستم.با توجه به اینکه من پردیس شهید رجایی ارومیه قبول شدم و بومی همین استان یعنی شهرستان مهاباد در جنوب استان میباشم بنده رابه مرکز آموزش عالی امام خمینی (ره)سلماس در شمال استان منتقل کرده اند.ا کنون باتوجه به مشکلاتی که بنده دارم من درخواست جابه جایی به ارومیه را به منظور صرفه جویی در وقت و هزینه خویش را دارم.
   با سلام، با مراجعه به پردیس محل تحصیلتان و مطالعه شیوه نامه نقل و انتقالات بررسی بفرمایید که آیا از شرایط انتقال یا میهمان برخوردار هستید یا خیر. در مراحل بعدی پردیس های مبدا و مقصد راهنماییتان خواهند کرد.
  • با سلام می خواستم بدانم قانون کسر حقوق با درصد های متفاوت و نیز فرم اعلا وضعیت خوابگاهی از همین ترم اجرایی می شود یا برای ترم بعد است؟
   با تشکر
   با سلام. بخشنامه 45درصد از اول دی ماه سال جاری اجرایی می باشد.
  • با عرض سلام.اینجانب ساکن استان تهران هستم.و در حال حاضر مشغول تحصیل در پردیس شهید بهشتی زنجان در رشته علوم اجتماعی هستم.با توجه به اینکه تازه متاهل شده ام و پدرم جانباز است به سختی میتوانم تحصیل کنم درخواست انتقال به تهران را دارم لطفا مساعدت فرمایید
   بر اساس شیوه نامه مهمانی و انتقال ابتدا با پردیس مبدا هماهنگ شود.
  • با سلام...طیق بخشنامه تردد دانشجویان بومی باید در خوابگاه بمانند مگر اینکه متاهل یا سرپرست خانواده باشند!سوال من این است که آیا طبق بخشنامه جدید (92/9/19) بخشنامه تردد(92/8/18) لغو میشود یا پابرجاست و از ترم بعد اجرا میشود؟لطفا جواب این سوال را بدهید چون در دانشگاه ما کسی به صورت دقیق پاسخگو نیست و ذهن ما را درگیر کرده است.لازم به ذکر است هیچ یک از دانشجویان با ماندن اجباری در خوابگاه موافق نیستند . لطفا تصمیم درست را در جهت رفاه حال دانشجویان و رضایتمندی بیشتر دانشجویان وراحتی انها برای تحصیل بدون مشغله ذهنی مبذول بفرمایید. منتظر جواب هستم.....
   دانشگاه فرهنگیان، شبانه روزی است و دانشجویان با اطلاع از این شرایط (که در دفترچه کنکور قید شده است) آن را انتخاب کرده و مشغول به تحصیل شده اند لذا با توجه به قوانین مندرج در آیین نامه خوابگاه و بخشنامه تردد، رفت و امد دانشجو از دانشگاه امکان پذیر می باشد.
  • با سلام واحترام لطفا شرح وظایف سرپزستان شبانه روزی را در سایت قرار دهید
   باسلام؛ تقویم اجرایی سرپرستان شبانه روزی در صفحه معاونت دانشجویی قابل دسترس است، اما تدوین شرح وظایف سرپرستان بعهده حوزه محترم اداری است.
  • سلام. من دانشجو دانشگاه شهید مطهری زاهدان هستم .دانشگاه ما کسر 30درصد حقوق را اجرا نمیکند. ایا این کارشان قانونی است .بااینکه بنده متاهلم و نیمی از هفته را دانشگاه نیستم.آیا انصاف هست که از ما هم 45درصد کسر شود.
   با سلام؛ معاونت دانشجویی طی بخشنامه 45درصد(100/5269/50000/د مورخ 92/9/19 ) تمامی راه کارها و توضیحات را برای پردیس ها مشخص کرده است. در تنظیم این بخشنامه رفاه حال دانشجویان مهم ترین دغدغه مان بوده است. موفق باشید
  • لطفا ازدانشجویانی که متاهل هستند هزینه خوابگاه را کسر نکنید متشکرم
   با سلام؛ معاونت دانشجویی طی بخشنامه 45درصد(100/5269/50000/د مورخ 92/9/19 ) تمامی راه کارها و توضیحات را برای پردیس ها مشخص کرده است. در تنظیم این بخشنامه رفاه حال دانشجویان مهم ترین دغدغه مان بوده است. برای دانشجویان متاهل هم مواردی در نظر گرفته شه است. موفق باشید

موضوعات برگزیده

1 ۲ »
۱۲ از ۱۷ نتیجه
۱ از ۲ صفحه
نتایج در هر صفحه: ۱۲۲۴۳۶۴۸۶۰